Hakkımızda ve Ekibimiz


 

Biz “Butik Prodüksiyon Aile” şirketiyiz. Neden butik prodüksiyon şirketi? Çünkü Dokuz Film müşterinin isteğini şekillendirilebilen bir yapıdır. Prodüksiyon şirketi olarak, bizim işimiz sizin fikirlerinizi almak ve onları daha kaliteli ve başarılı yapmaktır. Sadece işimizi yapmak ve karşılığında ücretini almak için yapmıyoruz bu işi. İşimizi severek, eğlenerek ve ciddi yapıyoruz. Bizimle yapacağınız bütün çalışmalar şimdiye kadar kullandığınız çoğu reklam tanıtımlarından daha kaliteli, çözümcü, hedefine ulaşır bir şekilde, sonucu daha kolay kullanılabilir olmasıdır. Bizim işimiz sizin isteklerinizi gerçekleştirmek ve fazlasını sunmaktır. Farkımız tecrübemizdir…

HİZMETLERİMİZ


 • Sinema ve Televizyon Filmi
 • Dizi Film
 • Reklam Filmi
 • Belgesel
 • Tv Proje
 • Video Klip
 • Tanıtım Filmi
 • Eğitim Filmi
 • Motivasyon Filmi
 • Gerilla Marketing
 • Havadan Çekim
 • Fotoğraf Çekimleri
 • 3D Animasyon

İŞ DAĞILIMI


Sinema Filmi
100%
Tv Reklam
90%
Sosyal Mecra Reklamları
93%
Youtube Kanalları
85%
Tanıtım Filmleri
98%
Fotoğraf Çekimi
72%
Özgün Müzik
92%

 

EKİP


Hürdoğan Güvendiren

Yapımcı / Yönetmen

1983 İstanbul doğumlu olup Tv ve Sinema dünyasına 2000 senesinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi – Actor Studio’ya girip oyunculuk dersleri aldıktan sonra 2001 senesinde Türvak Sinema Televizyon Eğitim Merkezi – Yapım Yönetim bölümüne girerek hem kamera önünü, hem de kamera arkasının nasıl bir şey olduğunu keşfetti.

Türkiye’nin Yıldızları, Akademi Türkiye, D Shopping, Tatemi, Dövme Kulübü ve Tekno HD gibi tv programlarında çalıştı. Yaklaşık 120 adet Advertorial reklam yönetmenliği yaptı. Sinema filmi, tanıtım filmleri, klip ve reklam projelerinde bulundu. Sonunda da Dokuz Film’i kurdu. 2016 yılında ilk uzun metraj filmi olan “Gece Seansı” adlı filmi çekti.

hurdogan@9film.com.tr


Nurcan Köymen

Genel Koordinatör

1980 senesinde Petrol Ofis Genel Müdürlüğü, Muhasebe Bölümü’nde göreve başladı. 1986 senesinde özel sektöre geçerek muhasebe müdürlüğü, genel müdürlük ve genel koordinatörlüğe kadar yükseldi. Dokuz Film’i oğluyla kurarak yeni ufuklara yelken açmayı hayalini kuran Nurcan, Dokuz Film’in olmazsa olmazıdır.

nurcan@9film.com.tr


Tolga Sert

Yönetmen

Togi; Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi – Sinema Televizyon bölümünü bitirdi. Üniversitede bir çok reklam, klip ve kısa filmler çekti. Ulusal ve uluslararası yarışmalarda bir çok ödül kazandı. 2006 yılında Adana Altın Koza film Festivalinde yönetmenliğini yaptığı filmle, En İyi Belgesel Film ödülünü kazandı. Ardından IAA (Uluslararası Reklamcılık Yarışmasında) “Kızlarımız Okusun” sosyal reklamıyla 3. oldu. Film Sokağı şirketinde bir çok reklam filminde çalıştı. Kanal D için hazırlanan bir programda toplam 214 tane Advertorial reklam filminde görüntü yönetmenliği yaptı. Bir çok şirket reklamı ve tanıtımlarında çalıştı.


Eren Eralp

Müzik Yapımcısı

Eren, 1984 İstanbul doğumludur. MsM’de Klasik Gitar ve Kompozisyon eğitimi almıştır. Konservatuar eğitimi sürecinde, klasik batı müziği yaptığı çalışmalarda büyük ölçüde etkili olmuştur.. Cem Köksal, Pentagram ve Şebnem Ferah’ın ekipleri ile çalışma fırsatı bulan Eren, bu ekiplerde gitar teknisyenliği yapmıştır. Reklam, dizi ve film müzikleri bestelemeye yönelik çalışmaları hız kazanan Eren, bu alanda da çeşitli çalışmalar yapmaktadır.

2009’dan itibaren Dokuz Film kadrosuna katılmıştır.


Hande Güvendiren

Halkla İlişkiler

Nevo; 2006 yılından bu yana birkaç firmada yönetici asistanlığı, yardımcılığı yaptıktan sonra Dokuz Film’de Halkla İlişkiler müdüresi olarak görev yapmaktadır. Ofisimizin güler yüzlü, tatlı ve ciddi bayanıdır.

hande@9film.com.tr


 


“Hazırladığı mükemmel video çalışmasıyla Takım Çalışması aktivitemizi üst yönetime ve global yönetime aktarabilmemizi sağlayan, teknik becerisi tartışılmaz Hürdoğan Güvendiren’e ve tüm bu çalışmaların kurumsal platformda gerçekleşmisini sağlayan, Mare Motivasyon ekibine liderliğini başarıyla sürdüren ve her aşamada desteği ve geribildirimleriyle firmamızı özel hissettiren Kıvanç BAŞKAN’a çok teşekkür etmek ederiz.

Sayenizde hedeflediğimiz amaçlara ve eğitimlerin pozitif geri dönüşlerini almaya başladık.

Başarılarınızın ve işbirliğimizin önümüzdeki yıllarda devamını dileriz.”

Saygılarımızla;

Coats Türkiye İplik Sanayi A.Ş

Gülden ÇEVİK
Eğitim ve Geliştirme Müdürü

“Sevgili dostlarım;
Her zaman inandığım ve geleceğe dair umutlarımı besleyen; “doğru kişilerle doğru işler yapmak” konusundaki katkılarınız için hepinize teşekkür ediyorum.
Mare Motivasyon ailesi olarak; her zaman müşterilerimizin mutluluğu için gösterdiğiniz emeklere teşekkür ediyorum.”

Sevgiler.

Mare Motivasyon

Kıvanç BAŞKAN
Genel Müdür